BLOG

27 grudnia 2016

Wygraj Wyprawę o Wartości 5000zł!

Wygraj wycieczkę o wartości 5000zł!

 

Takiego konkursu jeszcze nie było! Jeśli jesteś pasjonatem podróży a wciąż nie możesz pozwolić sobie na egzotyczną a zarazem drogą wycieczkę – to idealny news dla Ciebie. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące konkursu, który organizuje Offroad Adventure.

Konkurs jest organizowany w stu procentach na serio. W Polsce działamy od niedawna jednak chcemy narobić odrobinę szumu w świecie podróżników. Gwarantujemy zadowolenie i prawdziwą przygodę dla osoby, która wygra wyjazd z nami.

 

Co to za wycieczka?
W marcu 2017 roku organizujemy wycieczkę, która nie będzie typowa. W naszych planach znajduje się zwiedzenie tras w państwach takich jak Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina oraz Albania.

Będzie to pierwsza podróż w tym roku, której celem będzie znalezienie nowych, bardziej atrakcyjnych tras. Chcemy zebrać punkty, które warto odwiedzić oraz stworzyć profesjonalny film wideo do naszej kampanii reklamowej.

Wycieczka będzie różniła się od typowego przejazdu komercyjnego. W swojej „checkliście” mamy wiele punktów do odznaczenia (łącznie 4 trasy w różnych państwach) w krótkim czasie (5-14 marca 2017).

Konkurs ten kierujemy do osób, które są przygotowane na szybkie tempo zwiedzania oraz długi czas w podróży. Jeśli jesteś pasjonatem wygody oraz odprężenia – poczekaj na komercyjne przejazdy.

 

Dodatkowe koszty?
Jako organizator zobowiązujemy się do zapewnienia Ci przejazdu oraz organizacji samych tras i miejsc hotelowych. Wyżywienie oraz koszty noclegu pokrywasz na własną kieszeń.

Z doświadczenia wiemy, że zakwaterowanie oraz wyżywienie w powyższych krajach to koszt 30-40€ dziennie. Dołożymy wszelkich starań, aby koszty były zredukowane do niezbędnego minimum.

 

Ubezpieczenie i wymagane dokumenty

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zalecamy wykupienie polisy ubezpieczeniowej. Dodatkowo sugerujemy zabranie ze sobą ważnego paszportu. Oficjalnie te kraje nie wymagają jego posiadania podczas przekraczania granicy, jednak z doświadczenia wiemy, że ten dokument może okazać się potrzebny.

 

Zabierzecie mnie z domu?

Podróż zaczynamy z miasta Łuków w woj. lubelskim. Po trasie na terenie Polski możemy zabrać Cię z miejscowości takich jak Lublin, Kraśnik, Nisko, Rzeszów oraz Krosno. Wyjazd planujemy w godzinach popołudniowych w niedzielę 5 marca.

 

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy udostępnić facebookowy post, którego link znajdziesz TUTAJ. 10 lutego wylosujemy osobę, którą zabierzemy w niezapomnianą podróż. Oczywiście jeśli wygrasz skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach podróży.

 

 

Podsumowanie:

– podróż (Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra oraz Albania) w dniach 5-14 marca
– zakwaterowanie oraz wyżywienie po stronie zwycięzcy
– wyjazd z Łukowa w niedzielę w popołudniowych godzinach
– gwarancja dobrej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć

 

 

UDOSTĘPNIJ TEN POST I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

[ 🗾 Wyprawa o wartości 5000zł dla Ciebie! ]

Chcesz zwiedzić Chorwację, Czarnogórę
Bośnię i Hercegowinę oraz Albanię…

Opublikowany przez Offroad Adventure na 28 grudzień 2016

Copyright © 2016 Expand Online